taksite
14 اسفند 1401 - 17:38

20 مدل آرایش جنگ ترکیبی علیه ایران/ پازل جنگ جوهری

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به بهانه‌های واهی دشمنان در حوزه زنان گفت: تاکنون بیش از ۲۰ مدل آرایش مختلف تهاجمی به این جنگ ترکیبی داده شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سیدمحمدعلی آل هاشم  ظهر امروز اجلاس استانی ائمه جمعه، فرمانداران، مدیران و روسای آموزش و پرورش استان در باشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی در تبریز اظهار کرد: جنگ ترکیبی عجیبی علیه ایران در پروژه های متعددی در چند ماه اخیر رخ داده که از قبل توسط دشمنان با صحنه سازی در محورهای متعددی طراحی و برای هر کدام زیرشاخه های زیادی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به بهانه‌های واهی دشمنان در حوزه زنان گفت: تاکنون بیش از ۲۰ مدل آرایش مختلف تهاجمی به این جنگ ترکیبی داده شده است.

نماینده ولی فقیه در استان برخی از عناوین توطئه های اخیر را تکرار دروغ، استفاده از دروغ بزرگتر، تحریم مردم برای حمایت از مردم، سنی و شیعه کشی، دختر کشی خیالی، کشته سازی، بسیج سلبریتی های غربی، عملیات تروریستی داعشی، شبهه افکنی با ادعای حضور نیروی خارجی در سرکوب مخالفان، بیرون آمدن تجزیه طلبان از سایه، ایران هراسی، شورش جنسی، تحریم سینما و فوتبال، فراخوان های متعدد برای اعتصابات، هماهنگ شدن گروه های ضد انقلاب، تلاش برای تعطیل کردن سفارتخانه ها، تطهیر خاندان پهلوی و ساواکی نام برد.

آل هاشم با تاکید بر اینکه  مسموم سازی دانش آموزان مدارس دخترانه با هدف تعطیل کردن مدارس و ادارات است، افزود: 
جنگ ارزی نیز از مهمترین آرایش های نظامی دشمن است و  بهبود مدیریت اقتصادی، اهداف  دشمنان را بی نتیجه میسازد.

وی ادامه داد: دشمن فضا را برای تغییر مسیر آشوب مناسب دیده و چون افکار عمومی به خاطر مسایل اقتصادی گله مند است میدان سرمایه گذاری را برای استکبار فراهم کرده و نگرانی و عدم رضایتمندی مردم را موجب شده است.

پازل جنگ جوهری از جانب نماینده ولی فقیه در استان مطرح شد و هوشیاری مسئولان را می طلبد چرا که آموزش و پرورش هدف اصلی است تا شعله فتنه را روشن نگه دارند.

وی اظهار داشت: تعطیلی مدارس و نگرانی خانواده ها شعله فتنه دشمن را روشن نگه می دارد و هوشیاری و مواظبت مسئولان و خانواده ها ضروری است و امیدواریم این دست بهم دادن و برنامه ریزی های دقیق توطئه دشمن را خنثی کند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1074936