taksite
26 دی 1401 - 09:55

جوانی و کم‌تجربگی عامل شکست‌های سایپا/ صعودمان به پلی‌آف بسیار سخت است

سرمربی تیم والیبال سایپای تهران با اعلام اینکه جوانی، کم‌تجربگی و نداشتن تمرکز ذهنی از عوامل شکست‌های سایپا است، گفت: شرایط سختی در لیگ برتر داریم و صعودمان به مرحله پلی‌آف بسیار سخت است.

عظیم جزیده پس از شکست سه بر دو تیم والیبال سایپا مقابل لبنیات هراز شب گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس آمل در  اظهار کرد: بازی باکیفیت و زیبایی را تماشاگران از دو تیم شاهد بودند هر چند معتقدم هر دو تیم سخت‎کوش بوده ولی ما گرفتار کم‌تجربگی و جوانی شدیم.

وی افزود: در فاز دریافت نتوانستیم آن چنان در حد انتظار ظاهر شویم البته سرویس‌‎های خیلی خوبی را والیبالیست‌های سایپا زدند و نتوانستیم مهار مطلوب داشته باشیم همچنین این امر در ست پنجم بسیار مشهود بود.

سرمربی تیم والیبال سایپا تهران، تصریح کرد: می‌‎دانستیم هراز همانند بازی‎‌ های گذشته در خانه خود بسیار زیبا بازی می‎کند و همه برنامه‎ریزی‎ها درست بود ولی جوانی سایپا کار دست ما داد البته معتقدم کار با جوانان کم‌تجربه سخت، دشوار و زمان‎بر است.

جزیده با اعلام اینکه مجبوریم آزمون و خطاهای خود را در بازی رسمی انجام دهیم، ادامه داد: می‌‎خواهیم از بازی‎‌های آینده از لحاظ ذهنی بازیکنان را مهیای حضور در میدان کنیم و با غلبه بر شرایط ذهنی و بروز آمادگی مطلوب می‎توانیم در بازی‎های آینده انتظار کسب نتایج مطلوب داشته باشیم.

وی بیان کرد: هم ‎اکنون شرایط سختی در لیگ برتر داریم و در هر بازی نیاز به پیروزی داریم و صعودمان به مرحله پلی‌آف بسیار سخت است.

سرمربی تیم والیبال سایپای تهران گفت: ولی تمام تلاش خود را برای حرکت رو به جلو انجام می‌دهیم و همه توان خود را برای کسب نتیجه پیروزی در هشت بازی آینده به کار می‎گیرم.

انتهای پیام/۸۶۰۱۲/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 979764