taksite
09 بهمن 1401 - 10:29

محمدکاظم: نتایج تیم والیبال مس، قابل جبران است/ جایی برای اشتباه وجود ندارد

سرمربی تیم والیبال مس گفت: سنگینی جایگاه انتهایی جدول را از دوش بازیکنان برداشتیم و حالا آنها به خودباوری رسیده‌اند که می‌توانند هر تیمی را در لیگ شکست دهند.

محمد محمدکاظم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد قبول مسئولیت تیم مس رفسنجان در لیگ برتر والیبال اظهار داشت:‌ برای پیشرفت باید چالش‌های بزرگ را پذیرفت و آزمون و خطا کرد. من هم برای رسیدن به هدفم، ترجیح دادم ریسک کنم. البته ظرفیت تیم مس رفسنجان را دیده بودم و معتقد بودم می‌توان کارهای خوب و موثری در این تیم انجام داد.

سرمربی تیم والیبال مس رفسنجان ادامه داد: مشکل عمده این تیم، عدم اعتماد به نفس به خاطر شکست‌های زیاد بود که مس را در شرایط سختی قرار داده بود. بازیکنانی که آسیب دیده بودند هم دست کادر فنی را بسته بودند. اما در حال حاضر حاضر، پس از دو پیروزی متوالی، اوضاع بهتری داریم.

محمدکاظم درباره اقداماتی که در تیم مس انجام داده است، تصریح کرد:‌ سعی کردم از نظر روحی و روانی روی بازیکنان کار کنم تا از هر مسابقه لذت ببرند. آنها به شدت زیر بار روانی شکست‌ها قرار داشتند. ما سنگینی جایگاه انتهایی جدول را از دوش بازیکنان برداشتیم و حالا آنها به خودباوری رسیده‌اند که می‌توانند هر تیمی را در لیگ شکست دهند.

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران در پایان گفت: بازی‌های باقیمانده ما مقابل تیم‌هایی مثل گنبد و مریوان است که مسابقات سنگینی خواهد بود. کادر فنی می‌خواهد بازیکنان به شرایط مسابقه برگردند و مطمئن باشند که می‌توانند برنده از زمین خارج شوند. اعتقاد دارم، نتایج تیم، قابل جبران است ولی نباید فراموش کنیم که جایی برای اشتباه وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم مس کرمان در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر، امروز یک‌شنبه به مصاف شهرداری گنبد می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1004256