taksite
09 بهمن 1401 - 19:08

لیگ برتر والیبال| گیتی‌پسند و سایپا فاتحان دیدارهای پنج سته

تیم‌های گیتی‌پسند و سایپا در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر موفق به شکست حریفان در دیداری 5 سته شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته بیست‌ودوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (یکشنبه نهم بهمن) با هفت دیدار در شهرهای اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد، تهران، مشهد و مریوان پیگیری می‌شود.

در چهارمین دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر مردان، سایپا تهران در سالن فدراسیون به مصاف ایفاسرام اردکان رفت و سه بر دو به پیروزی رسید.

شاگردان علیرضا طلوع‌کیان در تیم ایفاسرام اردکان مسابقه را با شکست در ست نخست با امتیاز 25 بر 22 آغاز کردند اما در ست‌های دوم و سوم، با امتیازات 25 بر 19 و 25 بر 23 به پیروزی رسیدند تا مسابقه به ست چهارم کشیده شود.

تیم سایپا با هدایت عظیم جزیده در ست‌های چهارم و پنجم با امتیازهای 25 بر 21 و 15 بر 12 فاتح میدان شدند تا چهارمین برد خود را جشن بگیرند و 16 امتیازی شوند.

دیدار دور رفت این دو تیم سه بر دو به نفع ایفاسرام اردکان به پایان رسیده بود و سایپا در این مسابقه موفق به انتقام و جبران شکست دور رفت شد.

مسعود یزدان‌پناه و مسعود قاری نظارت فنی و داوری این مسابقه را برعهده داشتند و مسعود ذوقی و علی‌اکبر پاکدلان داوران اول و دوم این دیدار بودند.

این مسابقه 137 دقیقه طول کشید و 100 تماشاگر داشت و سیدآرش تقوی از سایپا به دلیل اعتراض به خط نگهدار و رضا عابدینی از ایفاسرام اردکان به دلیل شوت کردن توپ، کارت زرد دریافت کردند.

تیم گیتی‌پسند در دیگر مسابقه این هفته در سالن مخابرات اصفهان میزبان پاس گرگان بود که این مسابقه با نتیجه سه بر دو به سود گیتی پسند به پایان رسید.

پاسی‌ها که در ست‌های اول و دوم با امتیازهای 25 بر 21 و 25 بر 20 به پیروزی رسیدند در ست‌های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 19 و 15 بر 12 مغلوب میزبان خود شدند تا تنها یک امتیاز از این مسابقه به دست آورند.

تیم گیتی‌پسند که در دور رفت موفق به شکست پاس با نتیجه سه بر یک شده بود، در دور برگشت هم این تیم را سه بر یک شکست داد.

خلیل یگانه‌مجد، احمد دامغانی‌نژاد، وحید پورکاشیان و اکبر شرقی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

مرصاد آقاجانی از تیم گیتی پسند و آرمان صالحی از پاس به دلیل اعتراض به داوری در این مسابقه کارت زرد دریافت کردند، دیداری که 137 دقیقه طول کشید و 400 تماشاگر داشت.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1005759